• Skákání

  Trampolínový park je nový způsob pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit a zároveň něco udělat pro své tělo. Trampolíny od stěny ke stěně jsou spojené a tvoří jedno velké hřiště. Tato velká skákací plocha se dá využít na různé věci, například: volné skákání, basketbal, vybíjenou nebo skoky do foam pitu, kde si můžete procvičit akrobacii a naučit se nové triky. V jednom vstupu je zahrnutá hodina skákání a vstupy na všechny atrakce. Rezervaci je možné udělat pro jednotlivce nebo pro celou skupinu.

  Prosím dostavte se 15 minut před začátkem Vaší rezervace. Vstup na hřiště je vždy v celou hodinu

  Tento čas slouží pro Vaši pohodlnou přípravu a instruktáž spolu s promítnutím krátkého videa. Bez instruktáže není možné vstoupit na skákací plochu. Pro převléknutí je možné využít naše praktické šatny. Po skákání je zde k dispozici oddychová zóna s občerstvením, tuto možnost může využít i “neskákající“ doprovod. Po celý čas návštěvy Vám rád poradí proškolený personál, který dohlédne na Vaši bezpečnost a pohodlí. Pokud se nacházíte kdekoliv v Brně, do JumpParku to máte blízko! Přesvědčte se na mapě. Je zde možnost parkování autem. Rezervujte hned →

 • Tréninky a kurzy

  Lekce akrobacie – Baví Vás skákání a chtěli byste se naučit nové akrobatické kousky, třeba salto, vruty? Přímo pro Vás, ať už jste začátečníci nebo pokročilí, jsou v JumpParku připravené lekce s trenéry!

  Pro vice informací o lekci s trenérem klikněte ZDE rezervace na brno@jumppark.cz nebo 704 406 429

  Osobní trénink – chcete osobní přístup k tréninku? Tak tohle je přesně pro Vás. Trenér přizpůsobí skákání přesně na míru Vašim schopnostem, ať už jste začátečník nebo „hopsací expert“.

   

   

 • Teambuilding a firemní akce

  Pokud hledáte nevšední zábavu pro Vaše kolegy, nový druh teambuildingu nebo jen párty, už nemusíte dále hledat, JumpPark je pro Vás to pravé! Na svobodu a zábavu při skákání v naší velké trampolínové aréně budete ještě dlouho vzpomínat s úsměvem na tváři. Můžeme Vám nabídnout vše od pronájmu celé haly, až po skákání v menší skupině lidí na hodinu. Stačí nás kontaktovat 

  Pomůžeme Vám zorganizovat událost přesně podle Vašich představ

  Pokud se nacházíte kdekoliv v Brně, do JumpParku to máte blízko! Přesvědčte se na mapě. Je zde možnost parkování autem. A pamatujte, týmy, které se spolu dokážou bavit, spolu umí i lépe pracovat!

 • Party a oslavy

  JumpPark je nevšední místo pro uspořádaní oslavy! Pro oslavence nabízíme skákání s animačním programem. Instruktor Vás zabaví a naučí i nějaký ten trampolínový trik, vše dle Vašich požadavků. Rezervované posezení na galerii s výhledem na trampolíny je nejlepší způsob, jak si vychutnat narozeninový dort i pro „neskákavý doprovod“. Toto místo je pro Vás rezervované ještě hodinu po doskákání. „Neskákavci“ mají vstup  zdarma a pokud je Vás alespoň 5, tak má vstup zdarma i oslavenec. Pro uspořádaní nejlepší narozeninové oslavy nás prosím kontaktujte na brno@jumppark.cz nebo telefonicky na 704 406 429.

Novinky a časté otázky

 • listopadovy kurz akrobacie

  Listopadový kurz akrobacie v JUMPPARKU  Za cenu 999 Kč dostaneš 6 hodinových lekcí s trenérem, na…

 • halloween17

  Oslavte Halloween v JumpParku! Svátek všech strašidel se blíží a s ním je tady SOUTĚŽ. Nasdílej…

 • I na státní svátek 28.9.2017 máme otevřeno! Oslavte Den české státnosti s JumpParkem, vemte rodinu…

 • kurz akroba podzim

  Přihlaš se na podzimní akrobatický kurz v JUMPPARKU  Za cenu 999 Kč dostaneš 6 hodinových lekcí…

 • JP otevir 5-6

  Svátek nesvátek, u nás se skáče furt! Aneb i na státní svátky zůstává naše otevírací doba…

 • vysv JP

  3.7. 2017 jsme si pro Vás přichystali celodenní akci! Pro všechny usilovné studenty, kteří v…

 • Musím si místo rezervovat předem?

  Není potřeba, ale bez rezervace Vám nemůžeme garantovat volné místo.

 • Můžeme si lístky koupit online?

  Online si můžete místo jen rezervovat, platí se až na místě v hotovosti nebo kartou. V případě firemních akcí je možné vystavit fakturu.

 • Je vstup přesně na hodinu?

  Ano, ale je NUTNÉ přijít alespoň 15 minut předem, abyste se stihli připravit a zhlédli instruktážní video.

 • Od kolika let můžu skákat v JumpParku?

  JumpPark je přístupný všem od 5 let, děti do 12 let ale mohou skákat jen v dozoru dospělého.

 • Co si mám obléct?

  Oblečte se pohodlně, například tepláky, šortky, tričko. Na oblečení nesmí být žádné ostré předměty jako pásky nebo spony. Na trampolínách se skáče naboso nebo se speciálními ponožkami, které si u nás můžete zakoupit. Nesmíte mít na sobě žádné šperky. V případě nejasností neváhejte kontaktovat personál.

Máte otázku? Rádi ji zodpovíme

pište na brno@jumppark.cz nebo volejte 704 406 429